Черкащанам пропонують скинутися на батальйон

У Черкасах почалось формування батальйону територіальної оборони. У обласному військовому комісаріаті проходить відбір бажаючих служити у батальйоні. Всього планують набрати 400 добровольців. Наразі для забезпечення функціонування цієї структури необхідно 4 мільйони гривень. Для збору коштів у військоматі відкрили спецрахунок.

За словами військового комісару Обласного військового комісаріату полковника Євгенія Курбета від Міністерства оброни військомат отримав зброю, боєприпаси, засоби зв’язку та техніку. Залишається потреба у бронежилетах, шоломах, спальних мішках та забезпеченні харчування. Половину коштів збираються виділити із обласного бюджету ще 2 млн. спробують зібрати у небайдужих черкащан.

Новоутворена структура посилюватиме охорону області, об’єктів державного та стратегічного значення, вести боротьбу з диверсійно-ровідувальними групами, за необхідності підтримувати режим військового стану.

Від Кропиви додамо, що сьогодні тільки лінивий не збирає кошти на різні доброчинні потреби. Тому зараз питання запиту на благодійність набрало дуже широких масштабів, тим самим нівелюється його унікальність та вибраність. 

Можемо припустити, що ці 2 млн. грн. будуть зібрані у благодійно-адміністративному стилі. Простіше кажучи підприємцям порадять допомогти батальйону. 

Всі закликають небайдужих допомогти, залишається лише відкритим питанням – Хто ж допоможе небайдужим.

Реквізити Черкаського Обласного військового комісаріату

р/рахунок 31 25 130 110 2595
ЄДРПОУ 07735288
МФО 854018
Банк ГУДКСУ у Черкаській області

Призначення платежу: благодійні внески на підтримку ЗСУ

Останні новини