Черкащан хотіли "взути"

Співробітники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області спільно з працівниками сектору ДСБЕЗ Черкаського райвідділу міліції встановили факт реалізації фальсифікованого спортивного взуття відомих іноземних торгових марок на одній із торгових точок міста Черкаси. 

Як з’ясували правоохоронці, власник торгової точки налагодив канал поставки фальсифікованого чоловічого та жіночого взуття з Одеської області. Закуплені кросівки та в’єтнамки чоловік зберігав у власному складі, який знаходився в одному із сіл Черкаського району, та збував оптом і в роздріб в місті Черкаси. В ході проведеного, санкціонованого судом обшуку складу, правоохоронці виявили понад 600 пар взуття, які виготовлялися з незаконним використанням відомих іноземних торгівельних знаків. Дана продукція була вилучена та направлена на дослідження до НДЕКЦ УМВС України в Черкаській області. Окрім того, в ході обшуку було виявлено та вилучено кошти в сумі 2700 гривень, отримані від реалізації даної продукції.

Як повідомив начальник Черкаського райвідділу міліції Микола Худенко, наразі за фактом зберігання і розповсюдження фальсифікованого взуття відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Санкцією статті передбачено покарання у вигляді накладення штрафу від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацію та знищення відповідної продукції.