Черкасам доведеться відповісти чи потрібна їм Прем'єр-ліга

21 листопада відбудеться останній матч цьогорічного футбольного сезону в Черкасах. 

Сезон спорту номер один закриють лідер Першої ліги Кіровоградська Зірка та Черкаський Дніпро. Адміністрація черкаського клубу хоче зібрати на цей матч аншлаг, тому вхід буде безкоштовний.

- Ми втратили очки і посідаємо третє місце після цього туру, але є ще два матчі в цьому році. Команда дає результати, але відношення до команди не стимулює нас до ще більшої праці. Я насамперед говорю про відношення вболівальників. Ми вже і час для домашніх матчів підібрали найбільш вдалий, але відвідування матчів відверто розчаровує, - розповів після нічийного результату з Харківським ФК Геліос генеральний директор Черкаського Дніпра Володимир Лашкул.

Майже порожні трибуни на матчі з Харківським Геліосом. (за офіційною інформацією на матчі було 1400 вболівальників)

Над черкащанами нависла «загроза» можливого потрапляння до прем’єр-ліги українського футболу

- Результати команди та ситуація в українському футболі складається так, що вдруг ще ми можемо опинитися під можливістю проходження до прем’єр ліги. От саме містяни мають відповісти чи потрібно це Черкасам? Відповідь на це ми отримаємо вже 21 листопада на завершальному матчі сезону проти лідера першої ліги Кіровоградської Зірки. Ми запрошуємо черкащан на цей матч підтримати нашу команду, вхід на матч буде безкоштовний, - повідомив Лашкул.
 

Останні новини