Черговий піар-хід команди Одарича - відставлений міськвиконком виправляється - рішення про обмеження мирних зібрань скасовано

Команда Одирича діє за принципом старої приказки: "Хочеш зробити комусь добре - то зроби спочатку погано, а потім поверни як було". Та використовує ще один козир. 

Сьогодні як повідомляє портал міської ради Виконавчий комітет вніс зміни до рішення № 190 від 20.02.2013 у частині, що стосується прийому повідомлень про проведення заходів. Усі часові обмеження про прийом заяв за п’ять днів до заходу скасовуються.

Відділ документообігу прийматиме і реєструватиме усі повідомлення про мирні зібрання. Також розроблено процедуру реагування відповідальних служб виконкому Черкаської міської ради на повідомлення про проведення мирних зібрань.

- Ми чітко виписали дії кожного відповідального стосовно організації та забезпечення правопорядку, безпеки, прав і свобод інших громадян при проведенні мирних зібрань, - говорить керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев. – Спочатку усі заяви надходитимуть до оперативної служби 15-05. А вони вже визначають, яку міську службу – правоохоронні органи, пожежників, швидку допомогу – потрібно повідомити. А також надають інформацію структурним підрозділам, наприклад, для підготовки рішень про перекриття руху тощо.

Нижче фото рішення.


 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx