Через пожежу стерні згоріло 1,5 га пшениці
20 липня близько 12:20 у селі Петропавлівка Городищенської ОТГ виникла пожежа стерні пшениці на полі.
Про це повідомляє ДСНС у Черкаській області.
Рятувальники, які прибули на місце пожежі, локалізували поширення вогню. Проте на той момент вогонь знищив 1,5 гектари пшениці.
За попередніми даними, причиною пожежі стала несправність рухомих вузлів і деталей комбайна.



