Користувацький вхід

Через непокору партійному керівництву трьом депутатам винесли догану

Троє депутатів Черкаської міської ради отримали догани від вищого партійного керівництва, після чого добровільно покинули партію.

Мова йде про трьох депутатів міської ради з фракції «Укроп» - Руслана Зорю, Сергія Очеретнього та Артура Акопяна. Догану від партійного керівництва вони отримали за підтримку проекту рішення про розпуск виконавчого комітету міської ради, який було проголосовано 22 голосами депутатів, в тому числі і трьох укропівських. Із рішення президії політради «Укропу» слідує, що до голосування вищим партійним керівництвом було прийнято рішення не підтримувати проект рішення про розпуск виконкому. 

Після цього голова обласної організації партії Руслан Зоря не чекаючи подальших санкцій заявив через соцмережу Фейсбук про складення з себе повноважень голови обласного осередку та вихід значної частини партійців з лав партії. 

Примітним є те, що до цього колишній укропівець, депутат міської ради Михайло Бінусов очолив так званий «обласний штаб Укропу з підготовки до виборів».

Відзначимо, що саме Михайло Бінусов у лютому 2016 року став "золотим" голосом за допомогою якого було утворено новий виконавчий комітет під нового мера Анатолія Бондаренка. Тоді Бінусов пішов у розрізі з позицією фракції «Укроп» за що й був з неї виключений. 

Вже за півтора роки за політичною іронією долі фракція «Укропу» проголосувала за розпуск виконавчого комітету, за який не голосувала і під час його утворення. Але цього разу вище партійне керівництво розцінило таку позицію як порушення партійної дисципліни.

 

Останні новини