Булатецького зачистили, - в шоці навіть лютий опонент

Вчора нова влада «жити по-новому» остаточно зачистила одного з рейтингових політиків Черкащини який мав високі шанси на перемогу на дострокових виборах до Верховної Ради по 194 округу – Булатецького Миколу Івановича. 

Вищий Адміністративний суд скасував постанову Київського Адміністративного суду, який зобов’язав ЦВК зареєструвати Булатецького кандидатом у народні депутати по 194 виборчому округу. Про це емоційно повідомив Булатецький у Фейсбуці. 

- Судилище завершилося. Мафія безсмертна. Вищий Адміністративний Суд України скасував постанову Київського Адміністративного Апеляційного Суду, який зобов'язав ЦВК зареєструвати мене кандидатом в депутати Верховної Ради. Вердикт остаточний. Думаю, як для мене, так і для всього українського народу, - повідомляє Булатецький. 

Насамкінець Булатецький висловив чітке переконання, що Петро Порошенко завершить не краще Януковича. 

В свою чергу колишній однопартієць, а нині політичний опонент Булатецького, голова обласної організації ВО «Бактьківщина» також кандидат у нардепи по 194 округу Анатолій Бондаренко, був шокований таким результатом розгляду справи. Про це він повідомив у коментарі «Кропиві»

- Якщо чесно, то я просто в шоці. При всьому моєму негативному відношенню до діяльності Миколи Івановича я не очікував, що так звана нова влада піде на ті кроки, на які боялися йти навіть попередники. Я думав, що це лише піар Миколи Івановича, що не говори, а він вміє піаритися під час виборів. Однак таке рішення суду, а читай нової влади – не влазить в жодні рамки розповідей про життя по-новому, про демократію і таке інше. Я погоджуюся, що це вирок, але сподіваюся, що це не вирок країні, а вирок режиму який вдається до дій які не йдуть в порівння з бандитським режимом Януковича, - зазначив Бондаренко.