Булатецький відмовляється "Жити по-новому" та погрожує спалити ЦВК

Микола Булатецький, який досить прихильно ставився до кандидата на посаду Президента Петра Порошенка який і став главою держави, сьогодні відмовляється від такого «життя по-новому» та стверджує, що влада домовилася з мафією яка обслуговувала режим Януковича.

Такою була реакція Миколи Булатецького на відмову ЦВК у його реєстрації кандидатом у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради по 194 виборчому округу. 

Сьогодні ЦВК ВІДМОВИЛА у реєстрації двом рейтинговим кандидатам на мажоритарних округах Черкащини – Миколі Булатецькому по 194 окргу та Наталії Нетовкіній по 195 округу у зв’язку з відсутністю документів зазначених у частині другій статті 55 виборчого закону. 

Микола Булатецький стверджує, що зняття рейтингових кандидатів здійснюється на догоду вчорашнім регіоналам та їх прихильникам які домовилися з командою Президента. 

- Я переконаний, що в країні нічого не змінилося. Мафія яка обслуговувала режим Януковича сьогодні зрослася і домовилася з командою Президента в якій відверто скажу вистачає тварин. Вони вже до виборів визначилися хто має перемогти на округах, по моєму округу – це однозначно фальсифікаторша Жуковська. Нетовкіну зняли, щоб забезпечити комфортне проходження регіоналу Зубику, - розповів Булатецький у коментарі «Кропиві». 

На ще трьох округах Черкащини, за словами Булатецького, команда Порошенка також веде до Верховної Ради екс-регіоналів: 196 округ – це Геннадій Бобов, 198 – Віктор Тимошенко, 200 округ – Антон Яценко. 

Проте Микола Іванович не збирається здаватися і обіцяє боротися як юридичними методами так і методами громадського тиску. 

- Звичайно що ми будемо подавати до суду з цього приводу. Ми здавали документи, перевіряли, все було нормально, а тут вони вигадали, що нібито я не написав що готовий відмовитися від корпоративних прав, яких в мене немає. Я не виключаю, що з документами могли бути здійснені махінації та фальсифікації, те кодло яке сидить в ЦВК і виконує замовлення тварин мене вже нічим не здивує. Я їм обіцяв спалити його у 2012 році, я їм влаштую Варфоломіївську ніч. Я спалю ЦВК і себе спалю разом з ними, але так я їм не віддам, - емоційно розповідає Булатецький. 

Насамкінець Микола Булатецький повідомив, що буде організовувати акції громадської непокори під стінами ЦВК та публічно звернувся до Юрія Луценка, Анатолія Гриценка, Аркадія Корнацького, Олега Ляшка, Андрія Парубія про підтримку.

От ми і отримали «життя по-новому» - за минулого режиму Миколу Булатецького хоча б реєстрували, а потім з допомогою технологій або зривали вибори, або тотально купували виборців. Сьогодні ж «нова влада» не заморочується такими методами – простіше не допустити до виборів. Команда Президента все більше і більше нагадує підходи Президента Росії Путіна з яким зараз активно домовляється і відверто зливає країну, заради ексклюзивного права на пограбунок того що залишиться.
 

Останні новини