Булатецький та Даценко отримали керівників передвиборчих штабів та чекають на Черкащині лідерів опозиції

Вчора на нараді в Києві, присвяченій питанням організації виборів на проблемних округах отримали голів власних виборчих штабів Микола Булатецький та Леонід Даценко.

У нараді брало участь вище партійне керівництво - голова центрального штабу Олександр Турчинов і глава політради Арсеній Яценюк.

Кандидат по 194-му округу (Черкаси ) Микола Булатецький призначив керівником виборчого штабу свого сина - депутата Черкаської міськради та голову міської організації партії "Батьківщина" Максима Булатецького.

Керівником штабу кандидата Леоніда Даценка (округ N197, Канів, Черкаська область ) стала депутат Черкаської обласної ради, екс-голова обласної організації "Фронт змін" Наталія Старікова, - інформує Українська правда.

В той же час Микола Булатецький розмістив доволі оптимістичний пост на власній сторінці в соцмережі Фейсбук за результатами наради.

- Повертаюся з наради з Києва за участю Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та інших представників "Батьківщини", які будуть задіяні у виборчому процесі на проблемних округах. Арсеній Петрович однозначно заявив, що це не є справою тільки Булатецького чи це Даценка... Наша перемога має послужити подальшому становленню демократичних сил та приходу їх до влади в Україні. Яценюк пообіцяв привезти до Черкас на підтримку всю команду "Батьківщини", а також Віталія Кличка й Олега Тягнибока. Створена спеціальна група щодо запобігань фальсифікацій, - написав Микола Булатецький
 

Останні новини