Булатецький спростовує інформацію про кулуарні переговори з вільними демократами

Інтернет видання Про все http://provce.ck.ua/ опублікувало світлину на якій Микола Булатецький спілкується з депутатом міської ради від вільних демократів Андрієм Більдою на одній з центральних вулиць міста.

Також автор матеріалу у підтексті заклав думку, що нібито Микола Булатецький веде підкилимні перемовини з вільними демократами. Нижче розміщуємо фото з сайту Про все та текст матеріалу.

- Ось таку цікаву сценку щойно зафіксував один із дописувачів порталу “Про все” на вулиці Лазарєва, навпроти скверу за облдержадміністрацією. Депутат міської ради від фракції “Батьківщина” Микола Булатецький, здається, намагається у чомусь переконати одного із соратників мера, “вільного демократа” Андрія Більду. І, судячи з поз перемовників, інціатива зустрічі належить Булатецькому. Більда, вочевидь, ще не готовий пристати на аргументи Булатецького, про що свідчить закрита позиція, відведений у бік погляд і вираз обличчя, - пише сайт Про все.

Як бачимо автор невеликого допису про «кулуарні перемовини» навіть вдається до психоаналізу та нейро-лінгвістичного підходу у спробі розшифрувати дії «переговорників».

Очевидно представнику видання варто було зразу підійти до депутатів і запитати їх про що вони розмовляють, щоб розставити всі крапки над сумнівами та здогадками.

Ми вирішили запитати у Миколи Булатецького чи дійсно він веде кулуарні переговори. Ось що він нам відповів.

- Про що ви говорите, які кулуарні переговори? Ви десь бачили що кулуарні переговори ведуть на центральній вулиці міста – це просто смішно. Я не веду ніяких кулуарних переговорів ні з вільними демократами ні будь ще з ким. Єдиний з ким я веду переговори і не кулуарні, а відкриті та публічні це мої виборці та прихильники. Для того щоб дізнатися їх проблеми та накази мені як депутату міської ради та переможцю виборів до Верховної Ради.
Те що я зустрів Андрія Більду мого колегу по депутатському корпусу, то що я не можу з ним поспілкуватися декілька хвилин? Дивна реакція вами названого засобу масової інформації. А якщо вже так зацікавило, що я стою і розмовляю з іншим депутатом то потрібно було підійти і запитати мене, я ж ні від кого не ховаюся і відкритий до спілкування. Я не ховаюся за чисельною охороною чи високими парканами як дехто, - повідомив Микола Булатецький.

 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx