Булатецький приніс під ЦВК сміттєвий бак

Сьогодні під стінами ЦВК проходять перманентні пікети. О 12 годині дня розпочався мітинг на підтримку незареєстрованих кандидатів з Черкащини Миколи Булатецького (194 округ) та Наталії Нетовкіної (195 округ). 

Нагадуємо, напередодні ЦВК незареєструвала 40 кандидатів по всій країні, серед них виявилися і рейтингові кандидати з Черкащини. Як вже заявляв Микола Булатецький, таким чином нова влада намагається розчистити шлях до обрання вчорашнім регіоналам.

Мітингарі принесли на акцію сміттєвий бачок з портретом Тетяни Лукаш, яка є членом ЦВК та куратором Черкаської області. Вона ж є сестрою депутатки-регіоналки Олени Лукаш.

Як розповів у коментарі «Кропиві» Микола Булатецький, мітинги під ЦВК тривають перманентно.

- Сьогодні я з Наталією Нетовкіною провели мітинг під ЦВК з вимогою припинити свавілля та зареєструвати нас кандидатами. Такого ж не було за минулої влади, що зараз твориться – емоційно відзначив Булатецький. – Вже тут до нас приєднуються інші кандидати яких не зареєстрували і це я Вам скажу тенденція, - просто зачищають неугодних кандидатів і все.

За словами Булатецького, пікетувальники вимагали публічного пояснення від членів ЦВК про мотиви відмови у реєстрації прямо на вулиці, однак ніхто не вийшов.

- Хочу сказати, що я отримав підтримку від побратима Сергія Рудика, він теж прийшов перевірити на якій стадії знаходиться його реєстрація, але йому не надають ніякої інформації, очевидно хочуть зробити те що і зі мною. Пилипишина якого вкинули у смітник біля ЦВК, щоб зареєструвати то приїхали до нього в лікарню, оце Вам такі підходи влади, - розповів Булатецький.

Насамкінець він додав, що юристи вже подали позови до суду, але він ще сподівається на здоровий глузд членів ЦВК, адже є ще час зареєструвати рейтингових кандидатів до 24 години 30 вересня.