Булатецький лідерам опозиції: "Потрібно працювати наполегливіше щоб ми поперли цю банду геть"

В урочистостях з нагоди вшанування героїв Холодного Яру взяв участь переможець 194 проблемного округу Микола Булатецький.

Виступаючи, він закликав опозиційних лідерів працювати наполегливіше.

- Я хочу вступити в дечому в полеміку з лідерами від опозиції. Думаю, що я викажу спільну думку присутніх тут. Я думаю, що треба сказати лідерам нашим (лідерам Батьківщини Свободи, УДАРу) що потрібно працювати наполегливіше для того щоб ми банду цю поперли геть.

І тому я закликаю і вірю, що ми маємо єднатися перш за все навколо цих політичних сил яким сьогодні найбільше довіряє Україна. Я вважаю, що сьогодні ведеться полеміка в парламенті, що хтось там б"є комусь морди, то я вважаю, що слабо б"ють. Тому що ця банда, після приходу цих опозиційних сил відчула, що далі так не буде і якщо вони будуть наполегливі, покажуть нам приклад, а ми разом з вами обнявшися, взявшися за руки, а можливо і за вила потрібно братися уже, найближчим часом маємо поперти їх з нашої землі, - закликав Микола Булатецький.

Також Микола Іванович згадав про жахливі дороги Черкащини Тулуба та запропонував оригінальне вирішення проблем депресивних місцевостей.

- Ви подивіться нам черкащанам прикро. Ви їдете до святині, до Чигирина, до столиці, до цих історичних місць, подивіться які дороги.
Ми будемо нести слово правди до людей і в кінці кінців переможемо їх. Я переміг Льовочкіних , Жуковських, Фірташів. Я б мав очолити адміністрацію Президента. Я б зробив би йому не те, що Мельниченко, а набагато цікавішу річ. Я б цю банду розселив по самим глухим селам та кутках і хай би піднімали їх з занепаду, вони достатньо для цього коштів накрали, - запропонував Микола Булатецький. 

Останні новини