Користувацький вхід

Брат потерпілого напав на бригаду "швидкої"

Інцидент стався 6 листопада в селі Ліпляве, Канівського району.

Про це повідомляє пресслужба КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

До Канівської підстанції швидкої медичної допомоги надійшов виклик “Травма голови у чоловіка”. Приїхавши на місце події, медики з’ясували, що травму отримав 22-річний чоловік під час сварки з рідним братом. За словами молодшого, старший брат вдарив його по голові невідомим предметом. Фельдшер надав допомогу пацієнтові, у якого виявив розсічену рану потиличної ділянки голови.

У цей час медику зателефонував диспетчер і повідомив, що, зі слів водія, біля автомобіля “швидкої” лунають постріли. Вибігши на вулицю, фельдшер зрозумів, що біля автівки дійсно стріляв з невідомої зброї старший брат потерпілого. Також, зі слів водія, чоловік кричав і погрожував дістати бойову гранату. Бригада викликала поліцію.

У зв’язку з тим, що допомогу потерпілому працівики “швидкої” вже надали і на місці події була загроза їхньому життю та здоров’ю, бригада до приїзду мала на меті виїхати в безпечне місце. Але, рухаючись на виїзд від будинку, автівка наштовхнулась на перешкоду – дорога була перекрита хмизом і дровами. Відтак, бригада не могла проїхати.

На вимогу працівників правоохоронних органів, підозрюваний в нападі на бригаду виніс свою рушницю, яка виявилась пневматичною. Зброю вилучили працівники поліції.

Останні новини