Користувацький вхід

Брат-2 по-Черкаськи від заступника губернатора

Начальником управління майном обласної комунальної власності виконавчого апарату обласної ради став рідний брат заступника губернатора Віталія Коваля, Сергій Коваль. Призначення відбулося 20 травня та не афішувалося.

Про нього дізналося з власних джерел видання «Нова Доба».

За словами керівника секретаріату Черкаської обласної ради Василя Мовчана призначення відбулось внаслідок проведення конкурсу, щоправда і гідних конкурентів у брата заступника губернатора не виявилося.

- Проведено засідання конкурсної комісії. Він набрав ту кількість балів, яка потрібна для того, щоб бути призначеним. Були направлені документи для проходження спецперевірки, після якої головою видано розпорядження про призначення його начальником управління. Тільки його були документи. Вірніше були документи ще однієї людини, але на засідання конкурсної комісії вона не з'явилась, - зазначив Василь Мовчан.

Жодних етичних перешкод у призначенні брата заступника губернатора, Василь Мовчан не вбачає.

- Він працює в органах місцевого самоврядування, брат працює в органах виконавчої влади. Вони не підпорядковані, так що тут я не бачу жодних питань, - вважає Мовчан.

Також варто нагадати, що це вже не перший приклад коли брати Ковалі спільно працювали на розбудову Черкащини. Так в часи керівництва Віталієм Ковалем управлінням молоді і спорту Черкаської ОДА за губернатора Олександра Черевка, брат Віталія Коваля тихенько очолив відділ внутрішньої політики Черкаської райдержадміністрації після так званої помаранчевої революції.

 

Loading...