Користувацький вхід

Бортник знайшов у смітті слід Радуцького

«Враховуючи велику кількість скарг на відсутність прибирання міста хочеться пояснити - ситуація створена штучно, з метою понизити рейтинг міського голови Олександром Радуцьким», – так пише у «Фейсбуці» підприємець Андрій Бортник.

Він роз’яснює, що у 2016 році був проведений тендер на прибирання на 2016-2017 роки. На початку 2017 року в бюджеті були відсутні кошти і тому частина виконання була перенесена на 2018 рік. Це робилось для того, що б в другому півріччі, коли кошти в бюджеті з'являються зробити зворотню перекидку з 2018 на 2017, повідомляє Прочерк.

«Для цього потрібен лист директора департаменту ЖКК та голосування депутатів на сесії. Але пан Радуцький в моїй присутності в ультимативній формі заборонив це робити. Потреба в цих роботах нікуди не зникла, в наступному тендері є ті ж самі види робіт. Але до його проведення це дає змогу критикувати мера та розгойдувати ситуацію в місті. Хоча крайнім, як завжди, виявиться директор департаменту ЖКК. Так що жодного безладу- просто політика», – зазначив Бортник.

Останні новини