Бонзи радикалів відправили активістів на "морозний пікет"

Радикальний популізм: депутати-ляшківці не підтримали голосування, за яке мітингували партійні активісти. Партійні бонзи Радикальної партії відправили кілька десятків активістів пікетувати сесію обласної ради у 15-градусний мороз, самі ж проігнорували сесію.

«Морозний пікет» відбувся під стінами обласної ради 2 березня. Разом з представниками інших політичних сил ляшківці вимагали ухвалення звернення до вищих органів влади щодо звільнення в.о. голови управління Держгеокадастру в Черкаській області.


Рясно оздоблені партійною символікою, прапорами та агітматеріалами ляшківці сповна намагалися використати для власного самопіару цілком дискусійне питання. Врешті-решт сесія обласної ради проголосувала за відповідне звернення. Але участь у прийнятті такого рішення радикалами завершилася передусім морозною картинкою пікету, виключно заради пустопрожнього піару.

Ані новий очільник обласних радикалів, якого призначили струсивши з нього "політичний нафталін", Іван Полудень, ані більшість депутатів облради від радикалів не вважали за потрібне померзнути поруч з активістами та підтримати власним голосуванням те чого вимагали приведені активісти. Реєстрація депутатів чітко показує, що з п'яти багнетів радикалів – Вадим Гайович, Олег Баштан, Ірина Бачинська, Михайло Морозюк, Микола Пошиваник лише останній проголосував "за", решта проігнорували засідання сесії. 

Цілком очевидно, що організація подібної акції свідчить про бажання нового керівництва обласного партійного осередку повернутися в інформаційне поле та нагади про партію виборцям. Але неможливість забезпечити дисципліну навіть серед своїх представників депутатського корпусу свідчить про глибоку кризу в обласній організації партії яка перманентно триває вже більше двох років.

 

Останні новини