Бондаренко заявив про види губернатора на 5 га землі в Соснівці (Відео)

Міський голова Анатолій Бондаренко заявив про бажання команди голови Черкаської ОДА освоїти 5 га землі в Соснівці.

Про це йдеться в ефірі телеканалу "Антена" за участі міського голови.

Мова йде про земельну ділянку “Соснового бору” по вул. Менделеєва 4 площею 5,3 га., де знаходиться будівля так званої “Андріївської дачі”. Спроба пустити ділянку під забудову завершилася грандіозним скандалом кілька років тому та розвалом коаліції в міській раді.

За інформацією озвученою мером, нова обласна влада, в особі голови ОДА Романа Боднара та його першого заступника Дмитра Ляшова, має види на освоєння оскандаленої ділянки. Нижче пряма мова Анатолія Бондаренка.

- Остання наша розмова, першого заступника і Романа Боднара про ситуацію з так званим Сосновим бором і Андріївською дачею.

Коли ми зустрічалися останній раз якраз, вони кажуть: яка ваша думка Анатолій Васильович, стосовно 5 гектарів соснового лісу у місті Черкаси?, - Я кажу, - моя думка, що це повинен бути парк. - Ну ви ж розумієте, що там майно, борги і потрібно з ним розібратися. - Я кажу, - якраз договір оренди закінчується, наскільки мені відомо, і позиція голови обласної ради, який дав декілька листів, щоб керівник готельного комплексу “Дніпро” не підписував договір цей (мова про договір оренди майнового комплексу - ред). 

Наскільки мені відомо, договір буде розірвано, потім землю місто забере під свою юрисдикцію і буде вирішувати, що робити з цим лісом.

На що Ляшов каже: “Так я готовий сам 600 тис. грн. заплатити там боргу цього”. - Ви знаєте, в мене таке враження, що основна ціль цих хлопців - вкрасти 5 гектарів лісу у жителів міста Черкаси, то я думаю вони глибоко помиляються і цього зробити ми їм не дамо. Ви мені скажіть: може, бувший працівник СБУ (мова про Романа Боднара — ред.) розповідати? Так може, мені зустрітися з Бородаєм? (бізнесмен що лобіював забудову спірної ділянки — ред.), поспілкуватися, - хіба це рівень губернатора?

Нагадаємо, що протягом 2016 року Черкаська міська рада ухвалила низку рішень якими відкривала шлях до висотної забудови цієї ділянки. Однак після тривалого громадського спротиву депутати відмінили скандальне рішення про надання дозволу на розробку проекту щодо внесення змін до детального плану територій. До квітня цього року земельна ділянка перебувала в оренді ПП “Міськбуд-плюс”. Зараз орендар через Господарський суд намагається домогтися поновлення договору оренди.

Сам майновий комплекс “Андріївської дачі” перебуває у власності КП Черкаської обласної ради “Готель Дніпро”. Був переданий в оренду ПП “Міськбуд-плюс” в 2015 році за результатами конкурсу між пов'язаними учасниками, термін оренди — до квітня цього року.

Також, задля лобіювання забудови ділянки та приватизації майнового комплексу, з посади директора КП “Готель Дніпро” було усунуто багаторічного очільника Володимира Жаботинського. З другої спроби на посаду було призначено Андрія Дзюбу який згодом звернувся до обласної ради з проханням про приватизацію комплексу.

Відзначимо, що міський голова Анатолій Бондаренко в статусі депутата облради, в 2015 році голосував за проведення конкурсу щодо передачі в оренду майнового комплексу “Андріївської дачі”. Також в 2016 році, вже в статусі міського голови, підтримував скандальні рішення про передачу в оренду земельної ділянки та внесення змін до детального плану які відкривали можливість висотної забудови.