Користувацький вхід

Бондаренко "відтермінував" відкриття пам'ятника АТОвцям в Черкасах

В Черкасах триває будівництво меморіального комплексу пам'яті учасників АТО по вул. Хрещатик. 

Вчора міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що очікує заверешення робіт до весни 2020 року.

- Як міський голова, я поставив задачу завершити всі роботи до весни 2020 року - чергової річниці початку збройної агресії проти України. Пам’ять черкасців, що поклали життя за територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої держави, має бути достойно увіковічнена. Вважаю зведення меморіалу, гідного їх героїчного чину, почесним обов’язком міської влади, - зазначив Бондаренко в соцмережі Фейсбук.

Проект меморіалу розробила донька одного із загиблих воїнів і він переміг у відповідному конкурсі. Тоді ж планувалося, що скульптури будуть виготовлені з бронзи. Зараз мер інформує, що скульптури планують виготовляти із полімерного бетону. 

Відзначимо, що роботи з будівництва меморіального комплексу здійснює ТОВ “Гарант” на замовлення Департаменту архітектури та містобудування міської ради. Договір укладено за переговорною процедурою, вартість робіт 2,6 млн. грн. Згідно укладеного договору роботи мають бути завершені до кінця цього року.

Згідно укладеної угоди передбачені: демонтажні роботи, влаштування захисного футляру ліній систем звязку, земляні роботи, фундамент, облаштування клумб, облицювання гранітними блоками, відновлення тротуарів, постамент під памятник, облаштування системи освітлення, поливальний водопровід,

Виготовлення та встановлення скульптурної композиції даним договором не передбачено, то ж на це необхідні будуть додаткові кошти.

Відзначимо, що ТОВ “Гарант” вже відзначилося добудовою пам'ятника ветеранів Афганістану на площі Слави. В 2016 році воно отримало на ці роботи підряд вартістю 4,4 млн. грн., однак будівництво меморіалу не завершено до сьогодні. 

 

Останні новини