Бондаренко програв апеляцію Зеленському

Київський апеляційний суд залишив без змін рішення суду у справі за позовом мера Черкас Анатолія Бондаренка до Президента України Зеленського.

Про це повідомляє Судово-юридична газета з посиланням на прес-службу суду.  

Зазначається, що 25 листопада 2020 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою на рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня.

«Вказаним рішенням відмовлено у задоволенні позову Бондаренка А.В. до Президента України Зеленського В.О. про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі», — сказано у повідомленні.

За наслідками апеляційного розгляду рішення Печерського районного суду міста Києва від 1 жовтня 2020 року залишено без змін.

Нагадаємо, Печерський райсуд дійшов висновку, що висловлювання Володимира Зеленського не містять завідомо неправдивої інформації і надмірності оціночних суджень, а також підстави кваліфікувати його слова як представлені в брутальній, принизливій чи непристойній формі, оскільки оспорювані фрази Президента виражають його приватне, суб'єктивне ставлення до людини.

Анатолій Бондаренко просив суд визнати інформацію недостовірною і зобов'язати Президента спростувати інформацію про наявність у позивача 19 кримінальних проваджень в контексті зі словами «хто це? я за один стіл з такими бандитами не сяду».

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины