Бондаренко пригрозив орендаторам Черкаської ТЕЦ

Як повідомляє мер Черкас Анатолій Бондаренко, уже більше місяця в декількох районах міста через гідравлічні випробування відсутня гаряча вода, котрі проводить Черкаська ТЕЦ.

Як на мене, ці випробування мали закінчитися давно, але їх уже занадто затягнули. Через це дав вказівку в найкоротші терміни відновити гаряче водопостачання. Подібні ситуації не повинні мати місце, тож обурення черкащан цілком справедливе.

Інакше ми мусимо звернутися до Кабінету Міністрів України з ініціативою розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу Черкаської ТЕЦ та вийдемо з ініціативою повернення його у комунальну власність, написав у Фейсбук Бондаренко. 

Відзначимо, що питання повернення під комунальний контроль міста Черкаської ТЕЦ піднімалося неодноразово представниками різних депутатських скликань, різних років. Однак після розмов, не доходило до реальних дій, а міські голови зазвичай блокували хід цього питання. Очевидно такий публічний закид спрямований саме до олігархічного орендаря комунальної власності, якому владці натякають, що потрібно домовлятися. А пересічним містянам варто купувати бойлери, бо від наїзду Бондаренка питання очевидно що не вирішиться. 

Останні новини