Бондаренко пояснив чому зачистив Полякова (Відео)

Ми неодноразово повідомляли  про господарський конфлікт навколо підприємства «Уманьхліб». В даному конфлікті замішаний член політради ВО «Батьківщина», депутат Уманської міської ради Максим Поляков. Зокрема Максим Поляков заволодів частиною акцій підприємства, щоб нібито йому допомогти. Згодом 13 відсотків акцій перепродав, а про допомогу підприємству забув.

Ця історія досить давня, але лише зараз вона випливла на всеукраїнський масштаб і зацікавила як обласне керівництво ВО «Батьківщини» так і народних депутатів. Зокрема вчора на бюро обласної партійної організації було прийнято рішення рекомендувати секретаріату партії виключити з партійних лав Максима Полякова. 

Жодним чином не захищаючи негідні дії Максима Полякова варто звернути увагу, що партійна організація лише зараз надумала давати оцінку власному партійцю, причому не запросивши на бюро самого головного героя. Неозброєним оком помітно, що це ніщо інше як зачистка конкурента у боротьбі за посаду головного опозиціонера в області. Звичайно, що боротьба тільки починається, оскільки у Полякова є хороше лоббі в Києві. Як стало відомо нашому виданню серед захисників уманського скандального опозиціонера буде і нардеп Леся Оробець. 

Ось як пояснив зачистку Полякова, Анатолій Бондаренко голова обласної організації ВО «Батьківщина».