Бондаренко покепкував з прокуратури, яка оголосила підозру автомобілю

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запросив прокурора області особисто публічно оголосити йому підозру.

Про це очільник міста заявив на терміновій прес-конференції, після того як працівники прокуратури заблокували автомобіль на якому приїхав мер до будівлі міської ради і зачитували підозру. Загалом такі дії прокуратури міський голова оцінив як політично вмотивовані переслідування та втручання правоохоронців в місцеві політичні розбірки. 

- Мушу констатувати, що наша країна рухається в неправильному напрямку. Напрямку коли до політичних розбірок залучають правоохоронні органи. Сьогодні посіпаки з рядів правоохоронців діють в інтересах та на користь місцевого бандугрупування яке відсунули від розподілу бюджету громади. Ми бачимо коли прокурор області дає політичні оцінки міському голові, прокуратура влаштовує відвертий цирк з врученням підозри. Автомобіль на якому я прибув до будівлі міської ради блокують люди без розпізнавальних знаків, які не представляються, як на це реагувати? Можу сказати, що прокуратура показала "нову якість" в роботі, бо ще не було такого, щоб зачитували підозру старому "Мерседесу". Я ні від кого не ховаюся, я особисто запрошував прокурора області Сергія Овчаренка прийти і оголосити підозру тут, при громаді, при журналістах. Але прокурор області показав себе боягузом і схоже й надалі ховатиметься від людей, - прокоментував події Анатолій Бондаренко. 

Фото Про все

Попри опозиційність до міського голови фракції БПП у Черкаській міській раді, підтримати мера на прес-конференцію прийшла авторитетний член БПП Любов Майборода. Досвідчений політик категорично засудила тиск на мера з боку правоохоронців та колег-однопартійців. 

- Ми можемо бути членами різних партій, дотримуватися різних поглядів на розвиток міста, але правила мають бути сталими для всіх політичних гравців. Головне наше завдання, в умовах які складаються орієнтуватися не на вузькопартійні інтереси, а на інтереси міста. В цих складних умовах головне завдання - це зберегти дієве місцеве самоврядування, зараз ми бачимо як його хочуть знищити в Черкасах. Сьогодні захищаючи міського голову, ми захищаємо місцеве самоврядування насамперед. Будуть вибори, всі хто має бажання, відчуває в собі сили, зможе на них позмагатися і довести підтримкою виборців чи потрібен він місту. Саме виборці на виборах мають визначатися хто буде мером, а не правоохоронці чи групи незадоволених депутатів, - зазначила Любов Майборода. 

Нагадаємо, що вчора Черкаською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру міському голові м. Черкаси у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) Кримінального кодексу України. Так, 22 серпня частина депутатів міськради на чолі з мером провели сесію на Чернечій горі у Каневі. Тоді опозиційні до мера депутати не були завчасно повідомлені про проведення засідання, а офіційна інформація про проведення засідання на сайті ради була оприлюднена майже за годину після його початку. 

Відзначимо, що зачитування підозри відбувалося в умовах блокування автомобіля на якому приїхав міський голова. Сам мер з автівки під час зачитування підозри не виходив.
 

Останні новини