Бондаренко і К. легалізували скандальний квітковий павільйон біля Драмтеатру (Відео)

Під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка виконавчий комітет легалізував функціонування скандального квіткового павільйону біля Драмтеатру.

Відповідне рішення ухвалив вчора на засіданні виконком. 

Мова йде про квітковий павільйон, що фактично розміщений на тротуарі по вул. Симоненка, та займає частину ділянки, що перебуває в користуванні Черкаського обласного музично-драматичного театру. Квітковий павільйон туди був перенесений після початку будівництва скандальної висотки позаду будівлі театру, де він знаходився до початку будівництва. 

За понад вісім років часу, павільйон фактично знаходився на нелегальному становищі, а бюджет громади жодних коштів не отримував. 

Тривалий час, з 2013 року, звернення адміністрації театру щодо звільнення самовільно зайнятої території ігноруються органами місцевого самоврядування. 

У лютому 2020 року виконавчий комітет ухвалив рішення про демонтаж самовільно встановленої конструкції, але рішення так і не було виконане. 

В червні цього року, за позовом театру Черкаський окружний адміністративний суд визнав бездіяльність виконкому та зобов'язав знести квітковий павільйон, на виконання рішення виконкому про знесення, що датується лютим 2020 року. 

На крайньому засіданні виконкому, замість виконання рішення суду про знесення, всі присутні члени проголосували за легалізацію діяльності квіткового павільйону у вигляді квіткового ярмарку. Термін функціонування “квіткового ярмарку” визначений до грудня 2022 року. 

За легалізацію активно виступив перший заступник мера Сергій Тищенко. Він повідомив, що втрати бюджету від несплати коштів нелегалами складають щомісячно понад 50 тис. грн., а в рік понад 600 тис. грн.

Вагався у прийнятті рішення лише представник Голосу Павло Валенчук, але і він проголосував "за". 

Останні новини