БО поліграфолога оплачувала експертизу асфальту на замовлення Боднара

Благодійна організація поліграфолога з Маріуполя оплачувала експертизу асфальту яку замовляв майбутній голова Черкаської ОДА Роман Боднар. 

В квітні 2018 року Роман Боднар, як високопосадовець ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, замовляв проведення експертизи зразків асфальтобетонного покриття. ДП ПАТ “Сумбуд” мало провести експертизу зразків асфальту з автодороги С 051135 Цукурине-Новоселидівка-Курахове Марїнського району, Донецької області.

Договором за підписом Романа Боднара визначалося, що оплата послуг буде здійснена БО “Офіцери” за підписом її керівника Віталія Сивоконя. Останній є поліграфологом, який надає послуги відповідного профілю в Маріуполі.

З березня 2017 року розслідувалося кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 ККУ через зловживання службовим становищем посадовцями САД в Донецькій області. За версією слідства, посадовці з метою отримання неправомірної вигоди для себе та представників ТОВ “Данком” сприяли останньому укладенню договорів на виконання дорожніх робіт. Серед них і договір на поточний середній ремонт автодороги С 051135 Цукурине-Новоселидівка-Курахове

В жовтні 2016 року ремонтні роботи на ділянці в 6 км. (загальна протяжність 13,3 км.) цієї автодороги були завершені, вартість робіт склала 8,7 млн. грн. А вже в березні 2017 року були встановлені дефекти та деформації дороги у вигляді викришування, вибоїн та руйнування крайки. Згідно рапорту оперуповноваженого СБУ вказані обставини свідчать про недостовірність відомостей щодо обємів виконаних робіт та якості використаних матеріальних ресурсів. Влітку 2017 року на автодорогу було накладено арешт та заборонено подальше проведення ремонтних робіт.

Обвинувального акту по даній справі до суду не передавалося, а останні ухвали датуються вереснем 2017 року. А в грудні цього ж року САД інформувала про завершення ремонту ще 7,3 км. цієї автодороги іншим підрядником.

 

Останні новини