Користувацький вхід

Береза... - як вареник в маслі

Чиновницька і політична еліта нашої держави, як на всеукраїнському рівні так і на регіональному, закінчуючи найбільш бідненьким селом чи селищем, нагадує ніщо інше, як вареників у здоровій мисці з маслом та сметаною.

Вони собі там обертаються, тасуються, зверху до низу – з низу до верху і дуже рідко випадають з неї. Зазвичай якщо і випадають то найбільш непотрібні на низових ланках керівництва – коли потрібно знайти якогось цапа відбувайла.

Таку просту народну істину підтвердило і розгортання подій навколо вже екс-директора Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської обласної державної адміністрації Вадима Берези.

Вчора розпорядженням голови Черкаської обласної державної адміністрації від 01.07.2013 №123-к «Про звільнення Берези В.О.» молодого посадовця-регіонала, який, за інформацією ЗМІ, став винуватцем ДТП зі смертельним наслідком, звільнено з посади директора Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської обласної державної адміністраці. Однак цим же розпорядженням його переведено до Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадуємо, Вадим Береза 1 червня став учасником ДТП в результаті якого загинула молода жінка. Після тривалого 12-денного мовчання з цього приводу офіційних осіб, губернатор все таки визнав причетність до ДТП свого підопічного та пообіцяв проведення всебічного і неупередженого розслідування.

Однак замість відповідальності, молодий регіонал понесе «покарання» у вигляді пониження у службовій ієрархії.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Loading...