"Бендер"-авіалюбитель з Черкас напозичав понад 700 тис. дол.

Любитель малої авіації з Черкас напозичав у бізнесменів понад 700 тис. дол. та кілограм банківського золота які за даними позичальників не повернув. 

За фактом шахрайства з березня цього року розслідується кримінальне провадження по щонайменше п'ятнадцяти епізодах.

За даними розслідування любитель малої авіації Владислав Жарін, протягом 2017-2019 років, напозичав коштів у представників бізнесу на загальну суму в 743550 дол. США, 34230 євро, 60000 грн. та один кілограм банківського золота.

Владислав Жарін відомий черкащанам як організатор агенства польотів на легкомоторних літаках. За його словами воно діяло в 2015-2017 роках на базі місцевого аеропорту, за цей час вдалося покатати майже 2 тис. осіб. Також чоловік встиг організувати три фестивалі малої авіації. Про себе, любов до авіації та свою діяльність з популяризації малої авіації радо розповідав як всеукраїнським так і місцевим ЗМІ.

Провадження розслідуються за заявами потерпілих, а їх півторадесятка. Суми позик різні — від найменшої у 3,5 тис. дол. до 200 тис. дол. Окремі з них вже звертаються до суду з цивільними позовами про стягнення заборгованості, відповідач позовів не визнає.

До прикладу, один з позичальників вже виграв позов на 24 тис. дол. Справи по кількох найбільших позичальниках в судовому процесі.

Ще по одному цивільному позову позичальників, призначено почеркознавчу експертизу для вивчення боргових розписок, зокрема і можливого їх написання під впливом штучних факторів. Оскільки відповідач заявив, що боргові розписки були написані ним після застосування до нього фізичної сили та психічного тиску з боку позичальника-позивача.  

Останні новини