"Батьківщина" валитиме Одарича.

Ситуація з можливою відставкою Сергія Одарича з посади міського голови Черкас переходить в черговий виток свого розвитку. Зокрема, як стало відомо нашим журналістам, проходить збір підписів на ім"я секретаря міської ради Горкуна, з вимогою скликати позачергову сесію міської ради на середу. Раніше, нагадаємо, що міський голова Одарич повідомляв, що сесію на вимогу депутатів він скличе, але у визначений для цього законом час - не раніше ніж за два тижні, які є в міського голови на різні маніпуляції. Ця ситуація не задовольняє жодне з угрупувань, які ситуативно об"єдналися навколо ідеї повалення міського голови Черкас.

Це ж джерело повідомило, що щойно депутати фракції "Батьківщина" в Черкаській міській раді прийняли рішення голосувати за відставку міського голови. Ну тепер можна рахувати дні  Одарича на посаді? А на волі? Бо цікаво яке запевнення щодо долі Сергія Олеговича отримав Микола Булатецький, що тепер не боятиметься його висунення по 194 округові? Загалом же бачимо, що регіонали бачать свій інтерес, "УДАР" свій з місцями у виконкомі, а "Батьківщина" нарешті сформувала одностайну позицію.

Як же бути тепер із сьогоднішніми заявами опозиціонерів (Даценка, Старікової) про обгрунтовану відставку Одарича тільки в разі нових виборів до Черкаської міської ради, щоб місто не перетворилося в новий Київ, де керуватиме новий "Попов". Чи знову вийшло, що в семи няньок дитина без ока?

Останні новини