Батьківщина і Свобода об'єднують зусилля перед другим туром виборів мера

Батьківщина та Свобода об’єднують зусилля перед другим туром виборів міських голів по країні. 

Напередодні другої річниці Революції Гідності політичні партії ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода», що стояли пліч-о-пліч на Майдані, захищаючи європейський вибір Українського народу, ухвалили рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів та про консолідацію дій у місцевих радах нового скликання. Про це інформує офіційний сайт політичної партії ВО Батьківщина.

“Ми об’єднуємо свої зусилля в місцевих радах навколо спільних принципів, основними з яких є – соборність і неподільність України, впровадження реальних реформ, боротьба з корупцією, продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, захист добровольчого й волонтерського руху, зниження тарифів ЖКГ та підвищення соціальних стандартів.

Закликаємо інші політичні сили підтримати кандидатів на посади міських голів від демократичного табору та взяти участь у спільній роботі в місцевих радах заради досягнення ідеалів Майдану та розбудови Європейської України.

У непростий час зовнішньої агресії цього вимагає від нас Український народ, який на виборах 25 жовтня надав перевагу політичним силам демократичного спрямування.
Ми несемо спільну відповідальність за економічний та соціальний стан в Україні”, — йдеться у заяві.

Таким чином у Черкасах Батьківщина та Свобода принаймні публічно мають підтримувати одного кандидата на посаду міського голови – висуванця ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка.

Нагадаємо, що свободівець Юрій Ботнар поширив інформацію, що ВО «Свобода» не підтримує жодного з кандидатів. Очевидно ще не знав інформації з центрального апарату партії.

В той же час Юрій Луценко представник Блоку Петра Порошенка який фактично став правонаступником Партії регіонів заявив про підтримку чинного мера Сергія Одарича.

Другий тур з виборів міського голови відбудеться 15 листопада.
 

Останні новини