"Батьківщина" хоче виборів міського голови та міськради разом з перевиборами у проблемних округах

За словами Анатолія Бондаренка, голови Черкаської обласної партійної організації, «Батьківщина» підтримує повні перевибори міського голови Черкас та Черкаської міської ради разом з перевиборами у «проблемних» округах 15 грудня 2013 року. Про це інформує прес-служба ВО "Батьківщина". 

Склад Черкаської міської ради не відповідає вибору черкащан, багато депутатів з меркантильних причин змінили партійність та приналежність до фракцій по кілька разів, хоча отримали мандати за партійними списками.

Тому, щоб виправдати сподівання черкащан, обласна партійна організація ВО «Батьківщина» підтримує проведення перевиборів міського голови і міської ради Черкас найближчим часом.

Дата 15 грудня 2013 року, призначена Центральною виборчою комісією, могла б стати і днем виборів нового мера та міськради ще й тому, що один з «проблемних» округів, 194-ий, знаходиться у Черкасах. 

Нагадуємо, вчора на прес-конференції опозиційних сил Микола Булатецький підтримав заяви Віталія Кличка, який закликав провести вибори міських голів у містах де їх незаконно усунули, та закликав провести їх 15 грудня. 

Останні новини