Батальйон ППС з Черкащини заблокований на Донеччині без їжі та води, є поранений (Фото, Відео)

Сьогодні під стіни обласного управління УМВС прийшли близько 40 осіб – родичі, матері та дружини працівників Черкаської міліції які були направленні для виконання завдань у Східні регіони країни. Як пояснили родичі міліціянтів, батальйон ППС який був відправлений на виконання завдань нині знаходиться на кордоні Донецької та Запорізької області, без води їжі та був підданий спробі блокування у Маріупольському аеропорту. 

За словами пікетувальників наразі близько 100 осіб знаходиться у лісопосадці на кордоні Донецької та Запорізької області не отримуючи чітких завдань від керівництва та знаходячись під загрозою нападу сепаратистів.

- Спочатку вони були направлені в м. Ізюм, там вони були нікому не потрібні, жодних умов не було надано, навіть елементарних. Потім їх направили в Харків там дві доби просиділи із Харкова їх відправили ніби на Донецьк, але висадилися у аеропорту Маріуполя. Там їх заблокували, блокували із використанням тяжкої бронетехніки, зокрема 8 танків. Частина наших міліціонерів приїхали двома автобусами в Маріуполь. Чоловік мій каже дивлюся 8 танків і каже я не знаю чи повернуся звідси. З аеропорта вони забрали наших хлопців, я не знаю як вони домовилися і зараз вони знаходяться на кордоні Донецької і Запорізької області. Возняк їх керівник у Маріуполі у райвідділі коли стрілянина була постраждав – поранений і контужений. Він з ними поранений у посадці. Води і їжі немає з учорашнього вечора, - розповідає дружина одного із міліціянтів.

Родичі міліціянтів зайшли до приміщення УМВС та зустрілися з керівником обласного управління УМВС Владиславом Пустоваром. Спілкування вийшло дуже емоційним. 

 

Начальник обласної міліції підтвердив, що існує цілий ряд проблем, але запевнив, що зараз ситуація оперативно вирішується.

За його словами направлений Черкаський батальйон мав бути забезпечений всім необхідним з боку керівництва Харківського обласного управління, однак цього не було зроблено. О 12 годині автобус з їжею вирушить з Черкас до місця дислокації. (Логістика вражає, з Черкас вести їжу в Донецьку область. Але ж очевидно, що до таких заходів місцеве керівництво змушене вдатися, бо Міністерство фактично не контролює ситуацію на Сході і не може адекватно вирішити ситуацію на місці– ред.)

Вимоги родичів розділилися. Більше адекватні вимагали вивести підрозділи з лісосмуги у Запорізьку область та надати нормальні умови для несення служби і виконання наказів.

Найбільш крикливі матері та дружини вимагали повернення міліціянтів на Черкащину.

Наразі Владислав Пустовар повідомив, що на рівні міністерства прийнято рішення вивести підрозділи в Запорізьку область.
 

Останні новини