Басейн за ціною двох басейнів: ОДА добудовує довгобуд мера-слуги

В Золотоноші, Черкаська ОДА добудовує басейн-довгобуд мера, що балотується в народні депутати по 197 округу від “Слуги народу”.

Тема добудови басейну-довгобуду вже стала однією з ключових у піар-кампанії “мера-господарника” Віталія Войцехівського, що штурмує Печерські пагорби. 

Будівництво критого басейну на території гімназії ім. С.Д. Скляренка розпочалося ще в 2016 році, замовником виступав відділ освіти Золотоніської міської ради. Вартість будівництва за результатами тендерної процедури та додаткової угоди, на початок 2018 року, складала 10,52 млн. грн., без врахування витрат на проектні роботи та технічний нагляд. З цієї суми було освоєно 8,48 млн. грн. або 80% коштів. Підрядником виступало ТОВ “БК Семат”. 

Згідно технічного завдання, будівництво басейну включало в себе адміністративне приміщення з гардеробною, душовими, службовими та санітарно-побутовими приміщеннями з підвалом. А також прибудований до нього критий басейн розміром ванни 25 на 8,5 метрів. Закладено проведення всіх робіт як зовнішніх так і внутрішніх, водопостачання, вентиляції, опалення, енергозабезпечення. 

З липня 2017 року розслідується кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів. Слідчі встановили, що кошти за договором перераховані підряднику, а роботи не були завершені. Останні чотири роки об'єкт перебував у статусі довгобуду, за результатами розслідування обвинувальний акт так і не було передано до суду. 

В лютому цього року, Віталій Войцехівський підняв тему завершення будівництва басейну на засіданні Ради розвитку громад та територій, за участі Президента Володимира Зеленського. Тоді мер заявив про готовність об'єкту на 80% відсотків і попросив президентського сприяння у завершенні будівництва. 

Департаментом будівництва Черкаської ОДА було проведено закупівлю, за результатами якої на реконструкцію недобудованого басейну передбачено ще 11,7 млн. грн. 

Нині будівництво ведеться і має бути завершено до кінця поточного року. Сам об'єкт неодноразово ставав предметом самопіару кандидата у народні депутати від “Слуги народу” по 197 округу Віталія Войцехівського. Елементи такого піару спостерігачі кваліфікували як імовірне використання адміністративного ресурсу.

Останні новини