Багатостраждальний собачник в Умані знову добудовуватимуть

Притулок для утримання безпритульних тварин в Умані який будують з 2016 року буде добудовувати фірма дружини депутата облради, що знаходиться під слідством.

Тендер на добудову виграло ПП Уманьрембуд 2 з ціною 3,76 млн. грн. 

фото станом на вересень 2017 року 

Цього разу термін завершення будівництва визначено до кінця 2022 року. Із загальної суми, фінансування на 2021 рік передбачено у розмірі 1,96 млн. грн., решта до кінця 2022 року.

Будівництво притулку розпочали ще наприкінці 2016 року за ціною в 4,77 млн. грн. 

Передбачалося будівництво справді сучасного притулку за всіма європейськими зразками. Зокрема передбачено будівлю основного корпусу притулку, окремо мали збудувати приміщення харчоблоку, клітки для вигулу тварин. Загальна корисна площа будівель мала скласти 766 кв.м.

На кінець 2017 року додали ще 1,49 млн. грн. і загалом було витрачено вже 6,11 млн. грн., але будівництво так і не було завершено.

В 2019 було проведено новий тендер на будівництво притулку, укладено договір вартістю 5,73 млн. грн. Передбачалося завершення будівництва до кінця року, але об'єкт не був профінансований за цією угодою. 

фото станом на травень 2019 року 

Власником ПП Уманьрембуд 2 є дружина депутата Черкаської обласної ради від партії “За майбутнє” Олександра Ковальчука, який донедавна був його керівником. 

Йому, як на той час директору підприємства, повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість) по іншому об'єкту будівництва в Каневі (ремонт приймального відділення Канівської райлікарні).

Нагадаємо,  натхненником будівництва сучасного собачника виступив народний депутат Антон Яценко, який з березня 2016 року неодноразово заявляв про швидку побудову об'єкту.