Бабуся вражена побаченим у обласному діагностично-консультативному центрі

 

5 квітня розпочав свою роботу обласний діагностично-консультативний центр Черкаської обласної лікарні, який нещодавно був урочисто відкритий Президентом України Віктором Януковичем.

Саме в п"ятницю центр прийняв перших своїх пацієнтів. Першими відвідувачами стали ветерани-працівники обласної лікарні які віддали більшу частину життя працюючи тут. Одна з колишніх працівниць обласної лікарні, а нині пенсіонерка Віра Іванівна вражена тими змінами які відбулися.

- Я просто в захопленні від цього центру. Я пропрацювала в цій лікарні з початку і до кінця своєї трудової діяльності і те що я зараз бачу викликає лише захоплення. Тим більше я працювала головною медсестрою і знаю як все було. Просто захоплююсь і доброю заздрістю заздрю співробітникам і хворим які сюди будуть приходити на обстеження. Я горжусь, що відкрили такий центр. Мене просто запросили сюди на відкриття і запропонували обстежитись, я вже узі пройшла, зроблю кардіограму, тому що постійно збираюся, але ніяк не прийду сама, - відзначила Віра Іванівна. На фото нижче.

Останні новини