Бізнес-партнери губернатора не хочуть відпускати своїх кріпаків

Бізнес-партнери губернатора Юрія Ткаченка не хочуть відпускати своїх кріпаків, а ринкову конкуренцію називають «аморальною і неприпустимою». 

З метою зберегти своє право на кріпаків бізнесові партнери навіть звернулися до повноважного посла Бельгії в Україні. А конфлікт інтересів виник навколо права оренди земельних паїв у Золотоніському районі.

Так СВК «Струмок» та ТОВ «Золотоніський бекон» звернулися з листом до повноважного посла Бельгії в Україні зі скаргою на свого конкурента ТОВ «Гранекс-Черкаси» засновником якого є громадянин Бельгії Марк Карел Амедее Ван Гоі.

Лист-звернення було опубліковано на лояльному до голови Черкаської ОДА інтернет-ресурсі «Інфоміст». Суть звернення полягала в тому, що місцеві бізнес-партнери губернатора Юрія Ткаченка жалілися повноважному послу Бельгії на представників ТОВ «Гранекс-Черкаси» засновником якого є громадянин його країни. Закиди полягали в тому, що засноване бельгійцем сільськогосподарське підприємство вже зараз пропонує власникам земельних паїв вищу ставку оренди (9-10 %), при тому що місцеві бізнес-партнери губернатора сплачують 7% орендної плати пайовикам. Бізнес-партнери губернатора висловлювали обурення та глибоке занепокоєння діяльністю представників бельгійця, які вже зараз надають різні види допомоги власникам паїв та вже попередньо «переманили» до себе половину власників паїв, хоча договори оренди з бізнес-партнерами губернатора закінчуються лише на кінець 2017 року. 

Люди губернатора Юрія Ткаченка свято вірять, що саме вони мають обробляти надані їм в оренду землі, а селяни які є власниками паїв, то і не так важливо.

Варто відзначити, що інформація про такий штучний скандал та відвертий інформаційний наїзд на сайті Інфоміст вже зникла. Можливо здоровий глузд прийшов до Юрія Ткаченка та його бізнес-партнерів, а можливо його вправили на щабелі вище. Це достеменно невідомо та й по суті не важливо.

В той же час посилання на цей матеріал збереглися в пошуковій системі гугл.

Відзначимо, що засновниками СВК "Струмок" є рідний брат губернатора Ткаченко Дмитро Олегович, Казарян Фрунзе Тельманович та Барвет Сергій Володимирович. Засновником ТОВ «Золотоніський бекон» є Казарян Фрунзе Тельманович.

Очевидно, що у керманича Черкащини та його давніх бізнес-партнерів, своє, особливе бачення визначення «ринкової конкуренції».

Ми ж в свою чергу звернемося з офіційним листом до посольства Бельгії з проханням надати публічну відповідь на зверення бізнес-партнерів Юрія Ткаченка та опублікуємо його на сторінках нашого видання в разі надання відповіді. 

Проте вже зараз зрозуміло, що якби про такі «фортелі» знали в Бельгії і наприклад проводили референдум щодо європейських перспектив України то результат був би однозначно негативний.
 

Останні новини