Біля стін Черкаської виправної колонії затримали громадянина, котрий намагався перекинути заборонені речовини через огорожу.

13 травня 2013 року в ході реалізації оперативної інформації, співробітники оперативного відділу Черкаської виправної колонії (№ 62) та сектору оперативно-розшукової роботи управління ДПтС України у Черкаській області виставили пости по периметру прилеглої території до Черкаської ВК. Ці заходи мали на меті перекриття каналів надходження до об’єкта, що охороняється, заборонених для використання засудженими предметів, виробів та речовин, шляхом їх перекиду через основну огорожу

Близько 18 год. 40 хв. співробітниками був затриманий громадянин Н., який при затриманні намагався втекти з місця події. В ході особистого огляду у нього було виявлено та вилучено два поліетиленові згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору, а також флакон з речовиною коричневого кольору, які схожі на наркотичні. Також були вилучені два медичні шприци для ін’єкцій в упаковці.

Вказані речовини направлені до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Черкаській області для проведення дослідження. Зібрані матеріали по даному факту були направлені до Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

Останні новини