Біля пам'ятника Шевченка читали вірші

В останній день вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. У рамках проведення свята працівники центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки запропонували всім охочим зібратись на Театральній площі та прочитати вголос вірші Тараса Шевченка.

До проведення акції долучилися працівники Державної податкової інспекції у м. Черкасах, їхні діти, а також ветерани податкової служби. Найменшій учасниці – лише 4 роки, а найстаршій – 64. Усі прийшли у вишиванках, які офіційно заявлені як дрес-код заходу, та практично кожен читав безсмертні вірші поета на пам’ять.

4-річна Іринка сказала, що дуже любить Україну і сильно-сильно хоче, аби війна швидше припинилась, і дні стали світлими та сонячними, і щоб назавжди прийшов мир.

– Коли я дізналась про цю акцію, то дещо вагалась – чи зможе наша дитина перед публікою продекламувати вірш. Але це було даремно. Донька настільки захопливо та наполегливо вчила вірш, так старанно вбиралась у вишиванку і вінок, що навіть я здивувалась. І на мою думку, дуже добре, що з самого раннього дитинства наші діти читають вірші Великого Кобзаря та розуміють, скільки страждань та випробувань випало і продовжує випадати на долю українського народу, але це його ще ніколи не зламало, – прокоментувала вчинок Іринки її мама, пані Наталія.
 

Останні новини