Біля міськради замайорів прапор НОКУ

Сьогодні на флагштоці біля черкаської мерії замайорів прапор Національного олімпійського комітету України. Його підняли з нагоди відкриття Перших Європейських ігор, що вже сьогодні стартували в столиці Азербайджану.

У такий спосіб черкасці висловили підтримку тим землякам, які вирушили до Баку захищати спортивну честь України.

У складі збірної України на І-ій Європіаді виступатиме п’ятеро черкащан: Сергій Куліш (кульова стрільба), Олексій Сюткін (триатлон), Ярослав Жмуденко (настільний теніс), Юрій Швайко (спортивна аеробіка) та Анастасія Ісаєнко (спортивна аеробіка).

– Свято олімпійського прапора – це добра й славна традиція, яка символізує мир, дружбу, єднання навколо олімпійських цінностей та підтримки наших спортсменів, – сказав під час церемонії підняття стягу перший заступник відділення Національного олімпійського комітету України в області Антон Скачков.

Почесно право підняти олімпійський стяг було надано майстру спорту України, члену збірної команди України з кульової стрільби, чемпіону України Дмитру Омельяненку та кандидату в майстри спорту України, члену юніорської збірної команди України з боксу, чемпіону Європи серед школярів Дмитру Майдакову.

Свідками підняття прапора НОКу стали вихованці спортивних шкіл міста та представники міської влади.


 

Останні новини