Біля Черкас відновили розробку кар'єру на який накладали арешт (Відео)

Поблизу села Хутори відновлено розробку кар’єру на який раніше накладали арешт.

Про це повідомив староста села.

- Вивезення грунту відбувається з ділянки за адмінмежами села. Хто його вивозить ми не знаємо. Раніше там вже здійснювалися такі роботи, в минулому році. Потім тривалий час ніхто нічого не вивозив, нібито йшло розслідування. З початком війни великі вантажівки знову поїхали селом.

Адміністративно ця ділянка до нас не відноситься, але від вантажівок страждає наша центральна дорога, якою йде вивезення вантажу. Території про які йде мова — це колись болотиста місцевість, - розповів староста села Юрій Сліпченко.

Черкаською ОДА ділянка передана у користування Черкаській ТЕЦ. У червні-грудні 2021 року відносно видобутку грунту здійснювалося розслідування правоохоронними органами, на ділянку було накладено арешт, який згодом зняли.

В Черкаській ТЕЦ на наш запит було повідомлено, що наразі провадження по кримінальній справі закрито, а розробка ділянки здійснюється правомірно.

За інформацією тепловиків, на ділянці знаходиться інженерна споруда “Шламонакопичувач Черкаської ТЕЦ” призначена для накопичення відходів дрібного помелу.

Під час досудового розслідування, в результаті проведення низки експертиз було встановлено, що вантаж який вивозиться з ділянки не є грунтом, а має ознаки та молекулярний склад характерний для золи. Такі матеріали широко використовуються у будівельній галузі.
 

Останні новини