Більшість міськради не схотіла ставити під сумнів інетереси олігарха (Документ)

На фото Сергій Одарич разом з Андрієм Шкрібляком відкривають ТРЦ "Любава"

Сьогодні мерська більшість у Черкаській міській раді у складі Партії Вільних Демократів, партії «УДАР», ВО «Солідарність» та Партії Розвитку України відмовилася ставити навіть під сумнів питання інтересів олігарха який зараз експлуатує Черкаську ТЕЦ. 

Так депутат міської ради Олександр Радуцький запропонував підтримати свій запит про переведення Черкаської ТЕЦ із оренди у комунальну власність та обєднання її в цілісний комплекс з КП «Черкаситеплокомуненерго».

За наполяганням депутата було проведено поіменне голосування. За проголосувало 29 депутатів. Нагадуємо для прийняття рішення потрібен 31 голос. Проти або утрималися – представники Партії Вільних Демократів, УДАРу, Солідарності та один представник Партії Розвитку України екс-регіонал Володимир Гудзенко. Оскільки питання повернення ТЕЦ у комунальну власність є над принциповим, то воно яскраво показало існуючу депутатську більшість у міській раді у складі 31 депутата. Нижче публікуємо поіменний список депутатського голосування. Червоною поміткою позначені депутати які голосували або проти, або утрималися – що теж значить фактично проти.

Питання повернення Черкаської ТЕЦ у комунальну власність піднімалося неодноразово і за минулої каденції. Однак хто б не був мером чи в.о. мера воно блокувалося. Востаннє його своїм вето заблокував комуніст Віктор Білоусов.

Свого часу наполегливо вимагав повернути ТЕЦ у комунальну власність депутат міської ради Володимир Мамалига. Своє прагнення він пояснював тим, що орендар не модернізує, а просто експлуатує ТЕЦ і заробляє на цьому величезні кошти. Однак з цього нічого не вийшло.

Очевидно орендар добре уміє мотивувати депутатів.

Зважаючи не те, що Андрій Шкрібляк який є фактичним власником фірми яка контролює Черкаську ТЕЦ, хороший товариш екс-президента Віктора Ющенка то йому нічого турбуватися за втрату дійної корови. Головне вчасно працювати з міським головою та депутатами.

Нагадуємо, що Андрію Шкрібляку нажелить і ТРЦ «Любава».

Однак насамкінець відзначимо, що ніхто з депутатів не згадує минулорічну аварію на ТЕЦ. Будемо чекати наступної?