Білоусов жалкує з приводу зірваної сесії та вважає своє звільнення незаконним

Сьогодні в.о. міського голови Віктор Білоусов провів скоріше за все останню прес-конференцію у такому статусі, оскільки вже цими вихідними містяни оберуть нового міського голову. Віктор Білоусов дав оцінку сьогоднішнім подіям по зриву сесії Черкаської міської ради. 

За його словами на сесію було винесено цілий ряд важливих галузевих та земельних питань які накопичилися за декілька останніх засідань і які конче необхідно було ухвалити.

- Місто це такий механізм який потребує щоденного оперативного контролю та втручання в тому числі і фінансового підкріплення тих чи інших дій. Для цього в тому числі потрібно, щоб ефективно працювала міська рада. Однак сьогодні представники громадських обєднань Автомайдану, Правого Сектору, Самооборони заблокували місця у сесійній залі. Робочої обстановки не було, сесія була зірвана, - констатував Білоусов.

В.о. мера відкинув звинувачення в корупції і закликав звертатися в кого є такі факти до правоохоронців.

- Сьогодні потрібно було приймати зміни до бюджету на 506 тис. грн. – це кошти і на місцеві вибори і на закупівлю шин для тролейбусного парку, призовну комісію, виділення коштів на лікування хворих у «Фрезеніусі» та інше. Накопичилося 280 земельних питань – це приватний сектор, люди які вже тривалий час чекають узаконення ділянок. Коли нам говорять, що це корупція то я скажу просто – якщо Ви бачите корупцію то звертайтеся до правоохоронних органів, - порадив активістам Віктор Федорович. 

За словами Білоусова молодь із громадських обєднань сьогодні просто використали у власних політичних цілях більш досвідчені політики. Також він висловив жаль з приводу участі у зриві сесії почесного Президента ПАТ «Азот» Валентини Жуковської.

- Мені прикро що до зриву роботи сесії долучилася і почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська, яка почала вимагати ремонту ліфтів. Але зрозуміло, що таким чином вони точно не ремонтуються. На ремонт потрібно виділяти кошти, а для цього потрібно щоб працювали депутати і приймали рішення, - провів публічний лікнеп Валентині Борисівні, в.о. мера.

На уточнююче питання журналістів, щодо змін складу виконавчого комітету, яке фактично і стало основною причиною блокування сесії в.о. мера відповів неохоче. Але пояснив, що вважає звільнення себе і всього складу виконкому незаконним та таким, що приймалося під тиском.

- Секретар і депутати звільнені ще 21 лютого, було прийнято рішення про звільнення виконкому і мене як секретаря. Я вважав і вважаю те рішення незаконним бо воно приймалося під тиском, тоді люди в залі були озброєні і під тиском депутати у відкритому режимі проголосували за моє звільнення, хоча згідно закону це робиться таємно.

Також в тому рішенні була вимога вже до 01.03.2014 року внести проект рішення нового складу виконкому. Я не хотів цього робити до виборів. А ці організації прийшли і зірвали сесію бо їх представники не потрапили до сьгоднішнього проекту, - відповів Білоусов.

 

Останні новини