Більда стверджує, що на депутатів тисли для прийняття рішення, а Горкуна привезли з Кубані чартером.

Депутат міської ради Андрій Більда (Вільні демократи) заявляє, що на депутатів, які прийняли рішення про відставку виконкому Черкаської міської ради, тисли,- повідомляє портал "Про все".

Про це він заявив у прямому ефірі ток-шоу “Країна, яка нам потрібна” на ОДТРК “Рось”.

- Давайте не будемо прикриватися, як фіговим листком, рішенням про відставку міського голови, – заявив Більда. – Сьогодні планувалася відставка міського голови, збиралося 45 голосів для відставки мера. Використовувався тиск через родинні зв’язки, один голос довелось чартерним рейсом доставити з Кубані.

- Це не чартерний рейс, секретар міської ради – дуже відповідальний, тому зробив усе можливе, щоб прибути на сесію, – заявив керівник фракції ПР Ігор Мельников. – Який силовий тиск? Я сьогодні зранку, о 9:00 попереджував про таке рішення. Я ще вчора попередив Сергія Олеговича про те, що є таке питання на погоджувальній раді.

- А Андрій Більда, вже, певне, написав звернення до прокурора міста, який знаходився на сесії міської ради, оскільки це тягне на порушення кримінальної справи, – завив Володимир Мамалига.

Більда не відповів про закид щодо звернення до прокурора.

Останні новини