АЗОТ знову судитиметься з комунальним підприємством - Щоб виплатити премії працівникам? (Документ)

31 березня цього року Господарський суд Черкаської області відмовив у задоволенні позову ПАТ «АЗОТ» до КП «Черкасиводоканал» щодо стягнення 22,8 млн. гривень за очистку стічних вод.

Таке рішення суд аргументував нікчемністю умов договору про очищення стічних вод стосовно вартості очистки стічних вод. Коли саме ПАТ «АЗОТ» самостійно встановлювало вартість послуг, а вона має бути встановлена державним органом, що здійснює регулювання у сфері житлово-комунальних послуг.

Однак таке рішення суду не задовольнило адміністрацію хімічного гіганта області і підприємство направило апеляційну скаргу до Київського апеляційного господарського суду в якій знову вимагає від комунального підприємства більше 22 млн. грн.

Очевидно, що саме цих коштів не вистачає підприємству щоб виплатити премії своїм працівникам. Нагадаємо, нещодавно депутат міської ради який активно відстоює інтереси комунального підприємства Олександр Радуцький скаржився, що на «АЗОТі» саме його звинувачують у неотриманні премій внаслідок програшу судової справи ціною у 22 млн. грн.

Сьогодні ж Валентина Жуковська веде свою команду до міської ради, напевне щоб краще захищати інтереси свого підприємства, а не комунальних підприємств та інтересів громади.  
 

Останні новини