Азот відповів ударівцям та порадив іти за тролейбусами до Одарича

Нещодавно черкаський обласний осередок «УДАРу» оприлюднив заяву  в якій висловив обурення тим, що черкащани досі не отримали тролейбуси, подаровані почесним президентом ПАТ «Азот» та екс-кандидатом у нардепи Валентиною Жуковською напередодні парламентських виборів.

Ми теж розмістили дану заяву. Докладніше можна почитати тут.

Черкаський "УДАР" вимагає щоб Жуковська повернула тролейбуси громаді Черкас http://kropyva.ck.ua/content/cherkaskii-udar-vimaga-shchob-zhukovska-povernula-troleibusi-gromad-cherkas

Проте ПАТ "Азот" довго з відповіддю не зволікав. Головний хімічний гігант області порадив обласному "УДАРу" звертатися за звітом до Сергія Одарича який освоїв кошти надані підприємством на розвиток міста в тому числі і на придбання нових тролейбусів. Оскільки ні коштів які були надані місту ні нових тролейбусів немає. А ПАТ "Азот" не збирається двічі платити за одні й ті ж тролейбуси. Нижче розміщуємо офіційну відповідь ударівцям яку розміщено на сайті Про все http://provce.ck.ua/

“Керівництво ПАТ «Азот» неодноразово висловлювало свою позицію щодо ситуації, яка склалася з приводу придбаних ПАТ «Азот» тролейбусів. Дозволимо собі коротко повторити її суть – ПАТ «Азот» було укладено угоду з містом, за якою у міський бюджет була перерахована беспрецедентна сума грошей на розвиток міста. Серед погоджених напрямків їх використання була і закупівля тролейбусів. На жаль, міська влада не змогла організувати тендер на придбання цих тролейбусів. Міський голова звернувся до ПАТ «Азот» з тим, щоби завод придбав ці тролейбуси, фактично заплативши за них ще раз.

З вересня місяця завод чекає рішення міської ради щодо того, яким чином гроші будуть повернути підприємству, а тролейбуси – прийняті на баланс «Черкасиелектротранс». В кінці 2012 року з’ясувалося, що кошти, призначені для купівлі тролейбусів, зникли. ПАТ «Азот» наполягає, що свідоме перекручування ситуації, вимоги вилучити будь-яку власність заводу є лише спробою уникнути відповідальності за розтрачені кошти. Нам надзвичайно прикро, що ця ситуація була
використана для того, щоб ввести в оману партію, яка традиційно виступала проти існування таких «схем» у владі.

Керівництво ПАТ «Азот» переконане, що найшвидшим шляхом вирішення проблеми
є оприлюднення звіту щодо використання коштів, передбачених для закупівлі тролейбусів у міському бюджеті, а також інших сум, перерахованих заводом на розвиток міста. Ми вважаємо, що ці суми необхідно повернути у міський бюджет і використати за призначенням, що не лише дозволить місту отримати тролейбуси, але й вирішити інші проблеми, серед яких – ремонт доріг, шкіл, дитячих садків.

У зв’язку з цим, пропонуємо опозиції, діючим депутатам місцевих рад ініціювати публічний звіт керівництва міста щодо цього питання. Переконані, що саме цей шлях дозволить відповісти на питання, де поділися кошти, передбачені бюджетом на придбання тролейбусів, та коли придбані ПАТ “Азот” машини вийдуть на лінії.

Звертаємося до політиків з Черкаського відділення партії “УДАР” з проханням з повагою ставитися і до своїх виборців, і до міської громади, складовою частиною якої є ПАТ “Азот”. Також хочемо нагадати, що ПАТ «Азот» є найбільшим роботодавцем в області і докладає чимало зусиль для розвитку міста Черкаси”.

Ми намагалися з"ясувати чи задовольнила така відповідь голову обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Віталія Іляшенко. Однак зараз пан Іляшенко перебуває на нараді, тому пообіцяв дати коментар пізніше. Тільки ми отримаємо коментар головного ударівця області ми одразу його оприлюднимо.

 

 

Останні новини