"Азот" не зміг відсудити у комунального підприємства 22 млн. грн.

Господарський суд Черкаської області 31 березня повністю відмовив у задоволенні позову ПАТ “АЗОТ” до КП “Черкасиводоканал” щдо стягнення 22,814 млн гривень за очистку стічних вод.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат міськради Олександр Радуцький.

Як повідомив представник КП «Черкасиводоканал», у судовому процесі, суд, відмовивши у стягненні коштів із КП «Черкасиводоканал», прийняв до уваги правову позицію КП «Черкасиводоканал» щодо нікчемності умов договору про очищення стічних вод стосовно вартості очистки стічних вод.

Зазначена умова договору є істотною, а ціна договорів не могла бути вільною, а повинна бути встановлена державним органом, що здійснює регулювання у сфері житлово-комунальних послуг.

Суд також прийняв до уваги правову позицію КП «Черкасиводоканал» стосовно того, що встановлення ціни договорів між сторонами у не передбачений законом спосіб призводить до визнання ціни договору нікчемною, а договору – не укладеним.

При цьому, суд має відмовити у визнанні договору недійсним на тій підставі, що договір є не укладеним. Міській казні збережено понад 22 млн. грн.

Останні новини