Автомайдан, Правий Сектор та Самооборона захистили на посаді регіонала і зірвали сесію

 

Сьогодні представники Автомайдану, Правого Сектору, Самооборони зірвали проведення чергового засідання сесії Черкаської міської ради, а Олександр Радуцький знову залишився без посади. Активісти принесли шину і поклали її на місце де мав сидіти і вести сесію Віктор Білоусов. В результаті сесія не відбулася, депутати розійшлися. 

Головним аргументом зриву сесії на думку активістів є відсутність сенсу обирати новий склад виконавчого комітету за три дні до виборів. А всі питання має вже вирішувати новий депкорпус.

Нагадуємо, що сьогодні поряд з вирішенням поточних питань, депутати планували переформатувати виконавчий комітет. За нашою інформацією на посаду першого заступника замість регіонала Віктора Беззубенка мали обрати Олександра Радуцького. Розглядався навіть варіант збереження посади Беззубенку та призначення Радуцького просто заступником міського голови. 

Збереження членства у виконкомі діючим членам, а Радуцькому набуття членства необхідне для впливу на розподіл влади після виборів мера та міської ради. Оскільки Одарич не набирає більшості депутатів у раді і йому потрібно буде домовлятися. А старий виконком буде діяти до формування нового, а щоб сформувати новий - потрібна більшість у раді. 

Очевидно, що зараз вже немає сенсу переформатовувати виконавчий комітет за три дні до виборів. До останнього було незрозуміло чи пройде таке пере форматування чи ні. 

Вищезазначені обєднання – автомайдан, Правий Сектор, Самооборона які фактично ще два місяці тому вимагали формування виконкому та відставки ради по факту зберегли посаду регіоналу Віктору Беззубенку.

В той же час навіть якби сесія відбулася, була дуже мала імовірність того, що рішення пройде – оскільки для цього потрібно було обєднатися Батьківщині, Партії Регіонів та групі «Черкащани». Але при всій повазі батьківщинівців до Олександра Радуцького ризукувати своїм рейтингом заради його посади ніхто б не став.

Засвітитися на сесію прийшла і Валентина Жуковська з молодими мамами, вимагаючи налагодження роботи ліфтів.

Фото сайту Прочекр
 

Останні новини