Арсенюк відроджує в Черкасах земельну мафію?

Під час сьогоднішньої сесії Черкаської міської ради з голосу було прийнято до розгляду та проголосовано рішення по земельному питанню, яке фактично узаконило комплекс "Бочка". Цей розважальний комплекс на березі Дніпра належить депутату Черкаської міської ради від фракції партії регіонів Олексію Арсенюку. Сам пан Арсенюк до складу ради потрапив лише нещодавно, коли один із депутатів ради (Євген Влізло) написав заяву на складення повноважень.

Проте саме рішення доволі цікаве. Нагадаю, що подібною була практика голосування по земельних питаннях в раді 2002-2006 років, за часів мерства Анатолія Волошина. Саме завдяки діям депутатів тодішньої міської ради в обіг журналістів увійшло словосполучення "земельний дерибан". Саме в ці роки Черкаси "збагатилися" заправками в центрі міста, розважальними комплексами "Бочка", "Рів"єра", "Рибка" на дніпровських пляжах та розподілом всіх вільних та економічно цікавих земельних ділянок в межах міста. Саме до 2006 року нормальною вважалася практика вирішення земельних питань за поданням з голосу, без розгляду проету та документації. Зрозуміло, що ніхто задарма за такі питання не голосував.

Окрім Арсенюка з того складу міської ради в нинішньому скликанні Артур Савін, Микола та Максим Булатецькі, Віктор Білоусов та ще деякі персонажі. Схоже, що пану Олексію Арсенюку вдалося відродити славні традиції земельної мафії в Черкасах і над містом повіяв запах нафталінового чорнозему. А за умов відсутності міського голови (що власне можна говорити і про Анатолія Волошина) час як найкращий. "Гуляй - веселися, сьодні Вітька при власті".

Доречі, саме на території комплексу "Бочка", як подейкує дехто з колишніх колег нинішніх депутатів, відбувалися розрахунки за потрібне голосування та подальші святкування.

Ярослав Нищик

Останні новини