Користувацький вхід

Арсеній Яценюк завтра відвідає Черкащину - запишеться на каналі Одарича та пообідає у ресторані "Государь" (Документ)

У четвер, 14 листопада, голова Політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк перебуватиме в Черкаській області, де 15 грудня відбудуться вибори у 194-му та 197 «проблемних» округах, - інформує партійний сайт ВО «Батьківщина».

Арсеній Яценюк проведе низку зустрічей із мешканцями області. О 13.00 відбудеться покладання квітів до могили Тараса Шевченка на Тарасовій горі у Каневі (Шевченківський національний заповідник). По завершенні заплановане спілкування з представниками ЗМІ йдеться у повідомленні.

У прес-службі ВО «Батьківщини» ще не змогли повідомити про план заходів по перебуванню Арсенія Петровича у м. Черкаси. Інформацію пообіцяли надати пізно увечері.

В обласній організації партії також неготові були назвати плани Арсенія Петровича і чи відвідає він Черкаси взагалі.

Все дуже схоже на напівтаємний візит і дивує те, що він відбувається у спонтанному режимі. Це при тому, що вчора на прес-конференції лідер місцевої «Батьківщини» не говорив про візит, очевидно не знав.

Все ж нашому виданню вдалося отримати докладний план робочого візиту Арсенія Яценюка на Черкащину, виходячи з нього в Черкасах журналістам не вийде поспілкуватися з лідером.

Цікавим виглядає також той факт, що на телебаченні один з лідерів опозиції буде виступати не на державному каналі ОДТРК «Рось», а на телеканалі «ВІККА» який належить бізнес-партнерам екс-мера Сергія Одарича та ще й в запису. Такий от вільний доступ преси до лідера опозиції.

Але для тих хто дуже хоче побачити Арсенія Петровича, варто зайняти бойові позиції біля ресторану «Государь» саме там буде проводити трапезу політик, хто з ним її розділить важко сказати. Або ж сходити на хаус-мітинг за участі Арсенія Петровича та Миколи Булатецького по вул. Чалова 21.

Завершуючи, варто додати, що дуже дивним виглядає такий візит у «пожежному» режимі.

Оперативне доповнення: після публікації даного матеріалу до нас редакцію зателефонував голова ВО "Батьківщина" на Черкащині Анатолій Бондаренко, докладніше можна прочитати за цим посиланням.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

 

Останні новини Черкас та Черкаської області