Аргументи Радуцького подіяли на Одарича

Одарич збирається внести кандидатуру Олександра Радуцького на секретаря, бо так склались обставини, про це він повідомив в ефірі власного телеканалу ВІККА напередодні. 

Міський голова Черкас Сергій Одарич розглядає можливість подати на посаду секретаря міської ради кандидатуру депутата Олександра Радуцького на черговій сесії ради 30 вересня.

- Олександр Радуцький дуже багато шкідливого зробив для Черкас. Торік, приміром, він активно підігрував губернатору Тулубу у знищені місцевого самоврядування, коли 40 депутатів проголосували за відставку міського голови. Але сьогодні у міській раді склалася ситуація таким чином, що 15 депутатів хочуть бачити на посаді секретаря саме Олександра Радуцького, - зазначив Сергій Одарич.

За його словами, він готовий поступитися власними амбіціями заради того, щоб міська рада таки запрацювала і в питаннях обрання секретаря та виконкому була поставлена крапка. Сергій Одарич також повідомив, що у понеділок внесе проект рішення про склад виконавчого комітету.

Нагадуємо, днями Олександр Радуцький припустив, що до Сергія Олеговича громадськість може застосувати методи громадського тиску у вигляді сміттєвих баків. Це на його думку зумовлено небажанням мера за більше ніж три місяці після виборів обрати нового секретаря та новий склад виконкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАДУЦЬКИЙ ПРИПУСКАЄ, ЩО ПОПУЛЯРНИЙ ФЛЕШ-МОБ МОЖЕ ПРИЙТИ ДО ОДАРИЧА

Останні новини