Апеляція відмовила в оскарженні покарання лідера ромів

Лідер ромів Черкащини Володимир Бамбула відбудеться штрафом за побиття чоловіка.

Про це свідчить ухвала Кропивницького апеляційного суду.

Вказаною ухвалою, відхилено апеляційну скаргу прокуратури та залишено в силі вирок Чорнобаївського суду. Відтак, за побиття чоловіка, лідер ромів отримав покарання у вигляді штрафу 1,7 тис. грн. та 10 тис. грн. моральної шкоди постраждалому.

За даними слідства, на Різдво 2018 року, обвинувачений завдав легких тілесних ушкоджень жителю Золотоноші. Останній отримав струс головного мозку, синці обличчя, голови.

Конфлікт розгорівся через гучне святкування ромами в половині будинку який належав обинуваченому і в якому фактично проживав його троюродний брат. В іншій половині будинку проживала молода сім'я з немовлям, яка і викликала поліцію.

Володимир Бамбула прибув щоб вгамувати конфлікт, а в результаті став його активним учасником, побивши заявника.

Матеріали справи свідчать, що Володимир Бамбула прибув вгамовувати конфлікт напідпитку, висловлювався нецензурною лайкою, наніс кулаками декілька ударів потерпілому на зауваження працівників поліції не реагував.

В апеляційній скарзі, прокурор просив визнати обвинуваченого винним у вчиненні хуліганських дій та призначити покарання — 3 роки позбавлення волі умовно.

Апеляція відмовила у задоволенні апеляційної скарги та ухвалила залишити без змін вирок суду першої інстанції, яким обвинуваченого засуджено за нанесення легких тілесних ушкоджень.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины