Анатолій Бондаренко: "Треба об"єднуватися навколо "Батьківщини"

Голова обласної організації політичної партії «Батьківщина» активізує об’єднавчі процеси серед опозиційних сил Черкащини по всій вертикалі.
Про це він повідомив нашому виданню у ексклюзивному коментарі.

- Сьогодні серед опозиційних сил Черкащини окрім активної вуличної протидії владі іде і серйозна системна робота по укріпленню та розбудові опозиційних структур на місцях. Ми чудово розуміємо, що лише маючи сильні структурні ланки по всій вертикалі ми зможемо змінити цю владу.

Хочу сказати, що влада це теж дуже добре розуміє. І вже зараз спостерігаються підкилимні дії та спроби створити кишенькову опозицію на місцях, - розповідає Анатолій Бондаренко.

Головним завданням Анатолій Васильович зараз бачить створення розгалуженої структури опозиції на місцях яку мають очолити перевірені опозиційною роботою люди з місцевих громад. Та не дати владі створити бутафорну опозицію.

- Сьогодні мова йде про створення прообразів революційних комітетів на місцях за типом обласної ради опозиційних сил Черкащини. Такі місцеві ради потрібні і в них потрібно залучати всіх представників опозиції. Але справжніх опозиціонерів з усіх партій, громадських об"єднань, громадських ініціатив та суспільних груп.

В той же час, цей процес має бути контрольований та побудований таким чином, щоб люди які колись ніби й були в опозиції, але дискредитували себе своїми негідними вчинками, - підігруанням владі, системною роботою з владою, роботою на розкол опозиції, -  такі люди не повинні потрапити знову в опозицію. Бо з такими людьми, опозиція не буде опозицією – а буде кишеньковою бутафорією опозиції, що й потрібно владі.

Головне наше завдання зараз - це створити дієву і сильну опозицію на місцях – в районах, містечках, селах. І щоб цей процес очолили гідні люди, представники місцевих громад які своїми вчинками та справами довели свою опозиційність до цієї донецької влади яка заполонила всю країну, - повідомив Анатолій Бондаренко.

Лідер Батьківщини переконаний, що об’єднавчим майданчиком мають стати саме структури партії  "Батьківщина".

- Я переконаний, що такі об’єднавчі процеси мають відбуватися на базі партійних структур «Батьківщини». Оскільки саме ця політична сила має найбільш розгалужену партійну структуру та потужний кадровий потенціал. Що відповідним чином неодноразово підтверджувалося безпосередніми результатами роботи, як на виборах так і міжвиборчий період.

Така позиція не значить, що все має відбуватися під диктовку представників "Батьківщини" – ні. Але це єдина об’єднавча структура, альтернативи якій немає зараз. Поряд з цим дорога в об’єднану опозицію відкрита всім опозиціонерам, але всім нам потрібно дуже пильно підходити до вирішення кадрових питань, оскільки люди не бажають бути обманутими. Та будуть вірити і підтримувати лише справжніх опозиціонерів, - підсумував Анатолій Бондаренко.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx